Ліга старшокласників "Квіти біля школи"

Проект створений для учнів старших класів, який триватиме 1 рік. Сама участь у ньому - досить цікава і пізнавальна робота, що самостійно планується та реалізується учнями. Робота над проектом — практика особистісно орієнтованого навчання у процесі конкретної праці учня, на основі його вільного вибору, з урахуванням його інтересів.

четвер, 18 лютого 2016 р.

ееееееееееееееее

енгьнегенгнегьенг
Опубліковано Ольга о 05:40 Немає коментарів:
Надіслати електронною поштоюОпублікувати в блозіПоділитися в XОпублікувати у FacebookПоділитися в Pinterest
Головна сторінка
Підписатися на: Дописи (Atom)

Прихильники

Автори

  • Андрій
  • Ольга

Архів блогу

  • ▼  2016 (1)
    • ▼  лютого (1)
      • ееееееееееееееее
Тема "Венеціанське вікно". На платформі Blogger.